Продукція > KEMET > T262C127K010PS19517900
T262C127K010PS19517900
T262C127K010PS19517900 Kemet
kem_t2036_t262_axial.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 120uF 10V 10% (7.34 X 17.42mm) Axial (0.1%FR) 0.07 Ohm 125°C
Написати відгук