Продукція > KEMET > T262D157K015BS7246
T262D157K015BS7246
T262D157K015BS7246 Kemet
kem_t2036_t262_axial.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 150uF 15V 10% (8.92 X 19.96mm) Axial (0.1%FR) 0.065 Ohm 125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук