Продукція > KEMET > T262D226M050MS7200
T262D226M050MS7200
T262D226M050MS7200 KEMET
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid Leaded T262_CSR21, Tantalum, MnO2 Tantalum, Military/High Reliability, 22 uF, 20%, 50 VDC, 160 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук