T28X16X20
T28X16X20 FERROCORE
tf.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Ring ferrites
Description: Ferrite: toroidal; L: 16mm; Øint: 20mm; Øout: 28mm; TF
Type of ferrite: toroidal
Length: 16mm
Internal diameter: 20mm
Outside diameter: 28mm
Core material: Ni-Zn ferromagnetic
Ferrite features: rounded edges
Manufacturer series: TF
Dimensional tolerance: ±0.4mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ring ferrites, Description: Ferrite: toroidal; L: 16mm; Øint: 20mm; Øout: 28mm; TF, Type of ferrite: toroidal, Length: 16mm, Internal diameter: 20mm, Outside diameter: 28mm, Core material: Ni-Zn ferromagnetic, Ferrite features: rounded edges, Manufacturer series: TF, Dimensional tolerance: ±0.4mm.