T28X7.5X16
T28X7.5X16 FERROCORE
tf.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Ring ferrites
Description: Ferrite: toroidal; L: 7.5mm; Øint: 16mm; Øout: 28mm; TF
Type of ferrite: toroidal
Length: 7.5mm
Internal diameter: 16mm
Outside diameter: 28mm
Core material: Ni-Zn ferromagnetic
Ferrite features: rounded edges
Manufacturer series: TF
Dimensional tolerance: ±0.4mm
на замовлення 2177 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ring ferrites, Description: Ferrite: toroidal; L: 7.5mm; Øint: 16mm; Øout: 28mm; TF, Type of ferrite: toroidal, Length: 7.5mm, Internal diameter: 16mm, Outside diameter: 28mm, Core material: Ni-Zn ferromagnetic, Ferrite features: rounded edges, Manufacturer series: TF, Dimensional tolerance: ±0.4mm.