T2K-127111-10-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABELS ID
Packaging: 10000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Polyimide
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.50" x 0.437" (12.7mm x 11.1mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABELS ID, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Polyimide, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.50" x 0.437" (12.7mm x 11.1mm).