Продукція > KEMET > T322A104K035AS7200
T322A104K035AS7200
T322A104K035AS7200 KEMET
T322A104K035AS7200
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT AXL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT AXL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T322A104K035AS7200 T322A104K035AS7200 Виробник : KEMET KEM_T2039_T322_AXIAL_T323-1139250.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.1uF 10%