Продукція > KEMET > T322A474K025AS7200
T322A474K025AS7200
T322A474K025AS7200 KEMET
T322A474K025AS7200
Виробник: KEMET
Description: .470UF 25.0V
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 25 V
Написати відгук
Description: .470UF 25.0V, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Capacitance: 0.47 µF, Voltage - Rated: 25 V.