Продукція > KEMET > T322B105K050AS7200
T322B105K050AS7200
T322B105K050AS7200 KEMET
T322B105K050AS7200
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT 1UF 10% 50V AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 50 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 50V AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T322B105K050AS7200 T322B105K050AS7200 Виробник : KEMET KEM_T2039_T322_AXIAL_T323-3316824.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1.0uF 10%