Продукція > KEMET > T322B106K006AT7200
T322B106K006AT7200
T322B106K006AT7200 KEMET
KEM_T2039_T322_AXIAL_T323-3316824.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6V 10uF 10% ESR=6Ohms
Написати відгук