Продукція > KEMET > T322B275K015AT7200
T322B275K015AT7200
T322B275K015AT7200 KEMET
KEM_T2039_T322_AXIAL_T323-3316824.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 15V 2.7uF 10% ESR=8Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук