Продукція > KEMET > T322B474K050ATTR
T322B474K050ATTR
T322B474K050ATTR Kemet
f3100etamoldaxrad.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 0.47uF 50V 10% (2.79 X 7.37mm) Axial 13 Ohm 125°C T/R
Написати відгук