Продукція > KEMET > T322B475J020AS7200
T322B475J020AS7200
T322B475J020AS7200 KEMET
T322B475J020AS7200
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT AXL
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 20 V
Написати відгук
Description: CAP TANT AXL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 20 V.