Продукція > KEMET > T322B475J020AT
T322B475J020AT
T322B475J020AT KEMET
KEM_T2039_T322_AXIAL_T323-1139250.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 4.7uF 5% ESR=4.5Ohms
Написати відгук