Продукція > KEMET > T322C106K020ATTR
T322C106K020ATTR
T322C106K020ATTR Kemet
kem_t2039_t322_axial_t323.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 10uF 20V 10% (4.57 X 8.76mm) Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук