Продукція > KEMET > T322C156M015AT7200
T322C156M015AT7200
T322C156M015AT7200 KEMET
KEM_T2039_T322_AXIAL_T323-3316824.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 15V 15uF 20% ESR=2.5Ohms
Написати відгук