Продукція > KEMET > T322C226M010AS7200
T322C226M010AS7200
T322C226M010AS7200 KEMET
T322C226M010AS7200
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT AXL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Написати відгук
Description: CAP TANT AXL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 10 V.