Продукція > KEMET > T340A225K020AT
T340A225K020AT
T340A225K020AT KEMET
KEM_T2041_T340-3316966.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 2.2uF 10% ESR=8Ohms
на замовлення 205 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук