Продукція > KEMET > T340C155M050AT
T340C155M050AT
T340C155M050AT KEMET
KEM_T2041_T340-3316966.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 1.5uF 20% ESR=6Ohms
на замовлення 148 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук