Продукція > KEMET > T350A475K010ATTR
T350A475K010ATTR
T350A475K010ATTR Kemet
kem_t2043_t35x.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 4.7uF 10V 10% (4.5 X 7.1mm) Radial 2.54mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук