Продукція > KEMET > T350A824K035AS7301
T350A824K035AS7301
T350A824K035AS7301 KEMET
T350A824K035AS7301
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Capacitance: 0.82 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Capacitance: 0.82 µF, Voltage - Rated: 35 V.