Продукція > KEMET > T350B106M006AS7301
T350B106M006AS7301
T350B106M006AS7301 KEMET
KEM_T2043_T35X.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6volts 10uF 20% B CASE
на замовлення 485 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.299" (7.60mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 6 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T350B106M006AS7301 T350B106M006AS7301 Виробник : KEMET KEM_T2043_T35X.pdf Description: CAP TANT RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.299" (7.60mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6 V