Продукція > KEMET > T350B475K016ATTR
T350B475K016ATTR
T350B475K016ATTR Kemet
kem_t2043_t35x.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 4.7uF 16V 10% (4.5 X 7.6mm) Radial 2.54mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук