Продукція > KEMET > T350C475K025ATTR
T350C475K025ATTR
T350C475K025ATTR Kemet
kem_t2043_t35x.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 4.7uF 25V 10% (5 X 8.4mm) Radial 2.54mm 125°C T/R
Написати відгук