Продукція > KEMET > T350E226K010ATTR
T350E226K010ATTR
T350E226K010ATTR Kemet
kem_t2043_t35x.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 22uF 10V 10% (5.5 X 8.9mm) Radial 2.54mm 125°C T/R
Написати відгук