Продукція > KEMET > T363D336K035AS
T363D336K035AS
T363D336K035AS KEMET
KEM_T2044_T363_T369-3316898.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 33UF 35V 10% 6.35MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук