Продукція > KEMET > T398M476K035AT7301
T398M476K035AT7301
T398M476K035AT7301 KEMET
T398M476K035AT7301
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT RAD 3LD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial - 3 Leads
Size / Dimension: 0.358" L x 0.358" W (9.10mm x 9.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.618" (15.70mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V
Написати відгук
Description: CAP TANT RAD 3LD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial - 3 Leads, Size / Dimension: 0.358" L x 0.358" W (9.10mm x 9.10mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.618" (15.70mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T398M476K035AT7301 T398M476K035AT7301 Виробник : KEMET KEM_T2046_T396_T398-3316758.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 47uF 10%