T4050-800ZI
T4050-800ZI Lumimax Optoelectronic Technology
view?usp=drive_link
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: TRIAC 800V 40A TO-3P(Ins)
Packaging: Tube
Package / Case: TO-3P Insulated
Mounting Type: Through Hole
Triac Type: Standard
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max): 60 mA|mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 50 mA|mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 400A @ 50Hz
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V
Supplier Device Package: TO-3P Insulated
Current - On State (It (RMS)) (Max): 40 A
Voltage - Off State: 800 V
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIAC 800V 40A TO-3P(Ins), Packaging: Tube, Package / Case: TO-3P Insulated, Mounting Type: Through Hole, Triac Type: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Current - Hold (Ih) (Max): 60 mA|mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 50 mA|mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 400A @ 50Hz, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V, Supplier Device Package: TO-3P Insulated, Current - On State (It (RMS)) (Max): 40 A, Voltage - Off State: 800 V.