T4112502021-000 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CONN PLUG FMALE 2POS GOLD SCREW
Color: Black, Silver
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 4A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 2
Orientation: D
Shell Size - Insert: M12-2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Opening: 0.236" ~ 0.315" (6.00mm ~ 8.00mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG FMALE 2POS GOLD SCREW, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Coupling Nut, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Black, Silver, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 4A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 2, Orientation: D, Shell Size - Insert: M12-2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Screw, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.236" ~ 0.315" (6.00mm ~ 8.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.