Продукція > KEMET > T429H227K010BC4251
T429H227K010BC4251
T429H227K010BC4251 Kemet
t429f226k015dh4251.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 220uF 10V H CASE 10%( 7.24 X 3.81 X 2.79mm) Inward L SMD (0.1%FR) 0.18 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук