Продукція > KEMET > T489A105K016ATE10K
T489A105K016ATE10K
T489A105K016ATE10K KEMET
KEM_T2024_T489-3317018.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 1uF 10% ESR=10000mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук