Продукція > KEMET > T489A224K050ATE7K0
T489A224K050ATE7K0
T489A224K050ATE7K0 KEMET
KEM_T2024_T489-3317018.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 0.22uF 10% ESR=7000mOhms
Написати відгук