Продукція > KEMET > T489A224K050ATE7K5
T489A224K050ATE7K5
T489A224K050ATE7K5 KEMET
T489A224K050ATE7K5
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT SMD
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Написати відгук
Description: CAP TANT SMD, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.22 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T489A224K050ATE7K5 T489A224K050ATE7K5 Виробник : KEMET KEM_T2024_T489-3317018.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 0.22uF 10% ESR=7500mOhms