Продукція > KEMET > T489A225K016ATE3K5
T489A225K016ATE3K5
T489A225K016ATE3K5 KEMET
T489A225K016ATE3K5
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 2.2uF 10% ESR=3500mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T489A225K016ATE3K5 T489A225K016ATE3K5 Виробник : KEMET KEM_T2024_T489-3317018.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 2.2uF 10% ESR=3500mOhms