Продукція > KEMET > T489A225M016ATA3K5
T489A225M016ATA3K5
T489A225M016ATA3K5 KEMET
T489A225M016ATA3K5
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 2.2uF 1206 20 % ESR=83mOhms AECQ200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T489A225M016ATA3K5 T489A225M016ATA3K5 Виробник : KEMET KEM_T2057_T489_AUTO-3316950.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 2.2uF 1206 20 % ESR=83mOhms AECQ200