Продукція > KEMET > T489B156M016ATE2K0
T489B156M016ATE2K0
T489B156M016ATE2K0 KEMET
T489B156M016ATE2K0
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 15uF 20% ESR=2030mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T489B156M016ATE2K0 T489B156M016ATE2K0 Виробник : KEMET KEM_T2024_T489-3317018.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 15uF 20% ESR=2030mOhms