Продукція > KEMET > T489C107K016ATE1K0
T489C107K016ATE1K0
T489C107K016ATE1K0 KEMET
KEM_T2024_T489.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF 10% ESR=1000mOhms
на замовлення 1686 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук