Продукція > KEMET > T489C226K016ATE350
T489C226K016ATE350
T489C226K016ATE350 KEMET
KEM_T2024_T489.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 22uF 10% ESR=350mOhms
на замовлення 138 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук