Продукція > KEMET > T489D107K006ATE800
T489D107K006ATE800
T489D107K006ATE800 KEMET
KEM_T2024_T489.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 10% ESR=800mOhms
на замовлення 393 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук