Продукція > KEMET > T489D107M006ATE800
T489D107M006ATE800
T489D107M006ATE800 KEMET
KEM_T2024_T489-3317018.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 20% ESR=800mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук