Продукція > KEMET > T489D107M016ATE440
T489D107M016ATE440
T489D107M016ATE440 KEMET
KEM_T2024_T489.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF 20% ESR=440mOhms
на замовлення 475 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук