Продукція > KEMET > T489D156M035ATE350
T489D156M035ATE350
T489D156M035ATE350 KEMET
KEM_T2024_T489-1093560.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 15uF 20% ESR=350mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук