Продукція > KEMET > T489D226K035ATE300
T489D226K035ATE300
T489D226K035ATE300 KEMET
KEM_T2024_T489.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 10% ESR=300mOhms
на замовлення 407 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук