Продукція > KEMET > T489D476M025ATA540
T489D476M025ATA540
T489D476M025ATA540 KEMET
T489D476M025ATA540
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 47uF 2917 20% ESR=540mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T489D476M025ATA540 T489D476M025ATA540 Виробник : KEMET KEM_T2057_T489_AUTO-3316950.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 47uF 2917 20% ESR=540mOhms