Продукція > C.K > T49143-2200
T49143-2200
T49143-2200 C.K
T49143-2200.pdf
Виробник: C.K
Category: Insulated Screwdrivers
Description: Screwdriver: insulated; Pozidriv®; PZ2; Blade length: 200mm; 1kVAC
Type of screwdriver: insulated
Kind of bit: Pozidriv®
Bit size: PZ2
Blade length: 200mm
Overall length: 320mm
Max. operating voltage: 1kV AC
Conform to the norm: IEC 60900:2004; VDE
Blade material: steel
Tools application: for electricians
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис T49143-2200 C.K
Category: Insulated Screwdrivers, Description: Screwdriver: insulated; Pozidriv®; PZ2; Blade length: 200mm; 1kVAC, Type of screwdriver: insulated, Kind of bit: Pozidriv®, Bit size: PZ2, Blade length: 200mm, Overall length: 320mm, Max. operating voltage: 1kV AC, Conform to the norm: IEC 60900:2004; VDE, Blade material: steel, Tools application: for electricians.