Продукція > KEMET > T495D107K016ATA800
T495D107K016ATA800
T495D107K016ATA800 KEMET
KEM_T2052_T495_AUTO.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT 100UF 10% 16V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 10% 16V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T495D107K016ATA800 T495D107K016ATA800 Виробник : KEMET KEM_T2052_T495_AUTO-3317000.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 100.UF 16.0V