Продукція > KEMET > T500B685K010AG6110
T500B685K010AG6110
T500B685K010AG6110 KEMET
T500B685K010AG6110
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT 6.8UF 10% 10V 1411
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 200°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 10 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 6.8UF 10% 10V 1411, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 200°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: tantalum; 6.8uF; 10VDC; SMD; B; 1311; ±10%; -55÷200°C
Case: B
Manufacturer series: T500
Mounting: SMD
Type of capacitor: tantalum
Operating temperature: -55...200°C
Capacitance: 6.8µF
ESR value: 3.5Ω
Operating voltage: 10V DC
Tolerance: ±10%