Продукція > KEMET > T520A226M010ATE0807706
T520A226M010ATE0807706
T520A226M010ATE0807706 Kemet
1293798765853077kem_t2076_t52x-530.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Polymer 22uF 10VDC A CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 0.08 Ohm 105°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук