Продукція > KEMET > T520A686M004ATE180
T520A686M004ATE180
T520A686M004ATE180 KEMET
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer 4V 68uF 1206 20% ESR=180mOhms
на замовлення 1990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук