Продукція > KEMET > T520B157M006ATE025E018
T520B157M006ATE025E018
T520B157M006ATE025E018 KEMET
Виробник: KEMET
Description: 150.UF 6.0V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Написати відгук
Description: 150.UF 6.0V, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.